1

ІСПИТИ НА ЗНАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ ТРИВАЮТЬ

В Олександрії тривають іспитові сесії з 9:30 до 11:30, із дотриманням санітарних норм та правил в умовах пандемії.

Сьогодні до центральної міської бібліотеки, яка є пунктом для здачі іспитів, завітали претенденти з Києва, Світловодська, Олександрії, Кременчука та Кривого Рогу.

Для складання іспиту та отримання сертифіката про рівень володіння державною мовою, претенденту, починаючи з 16 липня 2021 року, необхідно: – онлайн зареєструватися за посиланням: https://exam.mova.gov.ua, зазначивши ПІБ, дату, місце і час складання іспиту (із запропонованих варіантів); – прийти на зареєстрований час до обраної локації із документом, що ідентифікує особу, та пристроєм КЕП; – скласти іспит, використовуючи платформу https://exam.mova.gov.ua.

Результати іспиту встановлюються не пізніше 15 календарних днів від дати складення іспиту.

Нагадуємо, що реєстрацію на іспити відкрили 16 липня 2021 року на спеціальній платформі https://exam.mova.gov.ua/.

Для осіб, які претендують на посаду державного службовця, тестування проходитиме за чотирма блоками: культура мови (24 тестові завдання); читання (20 тестових завдань); письмо (одне завдання відкритого типу); говоріння (два завдання відкритого типу).

Для претендентів на отримання громадянства України також потрібно пройти чотири блоки завдань: слухання (12 тестових завдань); читання (31 тестове завдання); письмо (два завдання відкритого типу); говоріння (три завдання відкритого типу).

Для громадян України – це безкоштовно. Не громадяни України відповідно до порядку проведення іспиту зобов’язані заплатити до 500 гривень.

Зареєстрованих претендентів чекаємо з понеділка по четвер о 9.30 за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Телефон для довідок 099 126 50 26

Нагадуємо Вам, що потрібно мати з собою паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.