1

ІСПИТОВІ СЕСІЇ ТРИВАЮТЬ

Протягом чергового іспитового тижня (з 18 по 21 січня) до бібліотеки для юнацтва завітало 13 претендентів з різних областей України: Київської, Черкаської та Кіровоградської.

Усі вони успішно склали іспити на визначення рівня володіння державною мовою. Інструктори цього пункту іспитування, як завжди, надали технічну допомогу та максимально доступно пояснили хід іспиту та що далі робити зі своїми результатами. Працівники бібліотеки для юнацтва наголосили, що сертифікати учасники іспиту зможуть знайти на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/). Термін їх виготовлення – до 15 календарних днів.

Для всіх, хто складатиме іспит в майбутньому в цьому чи іншому пункті іспитування, просимо врахувати додаткові вимоги: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, п’ятницю об 11 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.