1

ІСПИТ НА РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ТРИВАЄ!

З 19 липня 2021 року в Україні розпочалось проведення іспитів на рівень знання української мови для державних службовців та бажаючих здобути громадянство.

Центральна міська бібліотека офіційно стала одним з Пунктів проходження іспитів на володіння державною мовою згідно Договору з Національною комісією зі стандартів державної мови.

Протягом чотирьох днів роботи до Центральної міської бібліотеки вже завітали претенденти з Олександрії, Дніпра, Кременчука, Києва, Вінниці та Одеси, аби скласти іспит і отримати документ, який дозволить влаштуватися на роботу в державній сфері.

Орієнтовний час проходження іспиту на рівень володіння державною мовою складає 120 хвилин. Іспит складається з чотирьох частин: «Культура мови», «Читання», «Письмо», «Говоріння». Частини «Культура мови» і «Читання» передбачають виконання тестових завдань різного типу. Частини «Письмо» і «Говоріння» перевіряють вміння претендента створювати письмові та усні повідомлення відповідно до визначеної мети спілкування.

А ви знаєте як здійснити перший вхід до системи іспитування? Дуже просто. Радимо вам скористатися покроковою інструкцією.

Крок 1. Увести у рядок браузера адресу: https://exam.mova.gov.ua

Крок 2. Ви опинитеся на порталі «Екзаменаційна система для визначення рівня володіння державною мовою»

Крок 3. Натиснути активну кнопку «АВТОРИЗУВАТИСЯ ЧЕРЕЗ ID.GOV.UA».

Крок 4. Здійснити електронну ідентифікацію особи, використовуючи електронний підпис, BankID або застосунок Дія ID. Ці дані необхідні для того, щоб Ви авторизувалися у системі. При авторизації можете скористатися порадами, що розташовані праворуч на сторінці.

Крок 5. Підтвердити свою електронну адресу.

Крок 6. Увійти до системи.

Тепер ви можете користуватися послугами порталу «Екзаменаційна система для визначення рівня володіння державною мовою».

Пункт проходження іспиту на володіння державною мовою в м. Олександрії працює із дотриманням санітарних норм та правил в умовах пандемії.

Шановні претенденти, не гайте часу, поспішайте скласти іспит на рівень володіння державною мовою та отримати державний сертифікат. Цей документ діє безтерміново і його можуть отримати всі бажаючі.

Реєструйтеся та дізнавайтеся, наскільки добре ви володієте українською!

Зареєстрованих претендентів чекаємо з понеділка по четвер о 9.30 за адресою: м. Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Телефон за довідками 099 126 50 26

Нагадуємо Вам, що потрібно мати з собою паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.