Інтернет – світ широких можливостей

Інтернет – це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє вам дізнаватись про світ цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями.

Але як і в будь-якому іншому світі в Інтернеті є свої правила, яких треба суворо дотримуватись, для того, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій.

На сьогодні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати на них у віртуальному просторі. Про це сьогодні говорили бібліотекарі Центральної міської бібліотеки коли завітали до учнів 5-Б класу НВК «ЛІТ-спеціалізована школа II ст.» на інформ-мікс «Інтернет – світ широких можливостей». Спробували дослідити, що ж таке мережа Інтернет, які має можливості, говорили про позитивні та негативні наслідки користування Інтернетом. Сформулювали правила безпечної роботи в Інтернеті, на останок кожен з учнів отримав пам’ятку «Користуйся інтернетом безпечно», що краще допоможе засвоїти матеріал.

Сподіваємося, що розгляд даної теми допоможе учням надалі безпечно користуватися інтернет-просторами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.