Інтернет-мандри Україна унікальна – Україна надзвичайна

Ось і вересень… День Знань… Перший урок… Саме час мандрувати в Країну Знань разом з бібліотекою. То ж, працівник бібліотеки разом з учнями 4-Б класу ЗНЗ №10 здійснили Інтернет – мандри по унікальній, надзвичайній та неймовірній країні, своїй Батьківщині.

Неймовірна та надзвичайна, та багато в чому перша. Це все завдяки надзвичайним людям, які проживали чи проживають у нас в Україні. Перші в світі розробили літак з найбільшою вантажопідйомністю, автором першої в світі Конституції є також українець – Пилип Орлик, найстарішим закладом в Європі є Києво-Могилянська академія, перші винайшли гасову лампу, станція метро «Арсенальна» у Києві – найглибша у світі. Відома наша країна і цікавими особистостями, зокрема Катериною Білокур, яку порівнюють з відомою всьому світові художницею Серафін Луіс. Не менш відомий український пауерліфтер Дмитро Халаджі, ім’я якого внесено до Книги рекордів Гіннесса, як автора більш ніж двох десятків рекордів та інші.

Звичайно, не варто забувати, що найбільша цінність України – її люди. Які творять і будуть творити її історію. Зараз, наші учні ще малі,та багато завдань перед ними стоїть в майбутньому. Сьогодні, ми з ними написали лист до самого себе, зі своїми мріями та сподіваннями. І ми впевнені, що їх мрії здійсняться. Ми, разом з ними докладемо максимум зусиль задля цього. І через декілька років зустрінемося з ними і прочитавши їх листи дізнаємося що з омріяного вдалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.