Інтерактивні уроки «Смартфон для батьків»

Якщо ви хочете зробити приємний сюрприз своїм батькам або літнім родичам і подарувати сучасний смартфон, то зверніть увагу – просто піднести дорогий пристрій в красивій коробочці це половина справи! Потрібно ще й допомогти їм освоїти роботу на сучасних гаджетах, а це непросте завдання.

Тому, для літніх олександрійців є прекрасна можливість відвідувати навчання з цифрової грамотності «Будь на часі!» на базі Центральної міської бібліотеки, яка є офіційним хабом з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

Так, 15 вересня, у відділі Інтернет-центру відбулося заняття з теми «Смартфон для батьків», на якому присутні прослухали 10 безкоштовних базових лекцій на Національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua/, де навчилися налаштовувати смартфон, підключати до інтернету, завантажувати застосунки та захищати свій пристрій від зловмисників.

Слухачі залишились задоволеними освітнім серіалом, бо зрозумілою і простою мовою українські ведучі та актори пояснили, як користуватись сучасними телефонами та використовувати усі їх переваги.

Тож, навчайтесь прямо в бібліотеці! І будьте на часі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.