Інтелектуальний конкурс На старті Всезнайки

Попереду три місяці відпочинку, нових вражень,нових книжок та цікавих подій, але це не завадило дружньому і завзятому колективу 6-Г класу НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. – школа мистецтв” прийняти участь у заході «На старті Всезнайки».

Таку можливість школярі отримали під час інтелектуального конкурсу у Центральній міській бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна, який був проведений у ігровій формі, де на учасників чекали питання з різних тем.

Діти пригадали сучасних українських та зарубіжних письменників, книжки, за якими були створені фільми та мультфільми, побували в різних куточках світу. А ще на них чекало безліч вікторин та питань з категорії «Все про все». Школярі дізналися хто є творцями слов’янського алфавіту, в якій країні жив Мауглі, де знаходиться палац Снігової королеви, який меридіан найдовший тощо.

Всі учасники продемонстрували начитаність, обізнаність та бажання і в подальшому розвивати свій читацький кругозір, адже наприкінці гри не залишилось жодного питання без відповіді.

Хлопці і дівчата з честю впоралися з усіма завданнями. Веселі конкурси, цікаві учасники та дотепні жарти подарували всім заряд енергії.

А на завершення з уст літературних розумників пролунали слова: «Читати – це круто, модно і суперпригодно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.