Інтелект-батл

На передодні такого чудового свята – Дня народження нашого міста працівники бібліотеки для юнацтва, разом з відомим шоуменом Дімою Клюєвим вирішили провести Інтелектуальний батл і показати, які серед молоді є розумники і розумниці.

В інтелект-батлі виявили бажання взяти участь молодь навчальних закладів міста – це учні Навчально-виховного комплексу № 9, Ліцею інформаційних технологій, Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету та Олександрійського професійного ліцею.

Від моменту початку і до самого фіналу було дуже гаряче, адже потрібно було проявити не тільки набуті знання, а й включити логіку, фантазію, творчість та повністю задіяти інтелект-зброю. Протягом усіх 7 раундів був відчутний дух суперництва та команди йшли майже нога в ногу. Ведучі постійно підтримували команди своїми дотепними жартами, завдяки чому розряджали обстановку та давали відпочинок мізкам.

І ось фінал! Підрахунок балів і нарешті довгоочікувані результати інтелект-батлу! Неймовірний сплеск емоцій, почуття радості та гордості за перемогу заполонили зал. Команда переможців отримали чесно заслужену статуетку та медалі. Оскільки усі команди, без виключення, показали себе достойно, тож і були нагороджені солодкими подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.