Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання

17 листопада, в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, відбувся тренінг на тему: «Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання».

Учасниками тренінгу стали: ініціативна група проекту #ДоброДій, члени громадських організацій, соціальні працівники.

Тренер Жанна Соловйова з «Фонду громади Житомира» (м. Житомир) провела надзвичайно насичене інформацією навчання, надала дуже багато актуальних та корисних відомостей та порад щодо питань фандрейзингу.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитись з визначенням терміну «фандрейзинг» та видами фандрейзингової діяльності, а також визначили для себе цілі та завдання фандрейзингової діяльності; поговорили про те, чому ж все таки люди дають гроші на громадські ініціативи.

А ще, пограли в гру «Чотири звернення про фінансову допомогу», під час якої, розділившись на групи, розробляли власні проекти та подавали на розгляд групі імпровізованих «донорів», також учасників тренінгу. Аналізували успіхи та помилки фандрейзингових кампаній.

Валентина Проніна – психолог реабілітаційного центру для військовослужбовців АТО при обласній лікарні ім. Мечникова (м. Дніпро) розповіла, що таке професійне вигорання та як йому запобігти, провела аналіз стресорів та потреб учасників тренінгу.

Присутні занотовували корисні поради, вправи та методи швидкого виходу зі стресів, які надала пані Валентина, аби поділитися ними з друзями та рідними, адже ми живемо в складний час з безліччю факторів стресу.

Всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу.

Ми дуже вдячні тренерам за цікаві й корисні знання, навички, поради та вправи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.