Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні

Проєкт «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» розпочав велику серію тренінгів для Мереж ЄС, яка включатиме 7 різноманітних напрямів.

Бібліотекарі Олександрійської міської централізованої системи, які у своїй роботі вже не перший рік відчувають себе не просто бібліотечними фахівцями, а, скоріше за все, менеджерами інформації, нових знань, долучилися до першого тренінгу «Я в інформаційному світі» та отримали багато цікавої, корисної, різносторонньої інформації від журналіста Сергія Гриценка, який отримав ступінь магістра в міжнародній журналістиці в Університеті Сіті в Лондоні, та від Вікторії Романюк, заступниці головного редактора Stopfake.org, заступниці керівника Могилянської школи журналістики.

Цикл тренінгів допоможе бібліотекарям міста набути практичних навичок та знань з медіаграмотності, які можна практикувати з читачами в бібліотеках для молоді та дітей.

Адже ми живемо в епоху, коли всього забагато: інформації, даних, інсайтів, можливостей, й іноді мозок просто не встигає оброблювати всю отриману інформацію так швидко, а якщо ще додати до цього потоку ще й таке зло як хибна інформація, маніпуляції, дезінформація, брехня, то ситуація взагалі складна.

Ось чому сьогодні так важливо бути медіаграмотним, вміти фільтрувати те, що ми інформаційно споживаємо!

Бібліотекарі почали опановувати особливості, можливості блогосфери та безпеку в ній, виявляти і спростовувати фейки та маніпуляції, вчитися правильно формувати свій інформаційний слід та вибудовувати комунікацію в соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.