Інформаційна акція-лікбез «Торгівля людьми – проблема сьогодення»

Що таке торгівля людьми? Яким є механізм такого бізнесу в Україні? Хто потрапляє у тенета работоргівців? Питань стосовно торгівлі живим товаром чимало. Та де шукати відповіді?

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки м. Олександрії спільно із запрошеними гостями: головним спеціалістом відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олександрійського МЦ з надання БВПД В. Джевагою та старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області капітаном поліції О. Зраєнко провели вуличну інформаційну акцію-лікбез «Торгівля людьми – проблема сьогодення», щоб застерегти олександрійців від попадання у прикрі ситуації за кордоном.

Під час заходу громадяни міста отримали роздатковий матеріал, в якому містилася інформація щодо цієї проблеми, наприклад: як уникнути пастки, куди звернутися за допомогою за кордоном, допомога в Україні, з вказаними номерами гарячої лінії та ін. До заходу була організована книжкова виставка, що висвітлювала дану тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.