1

Інформ-акція «Скануй-подорожуй: Туристичні магніти Олександрії»

Відкрийте своє рідне місто для себе по-новому, пізнайте його та розкажіть про нього друзям.

З нагоди 276-ї річниці заснування міста Олександрія працівники бібліотеки-філії №3, спільно з інформаційно-туристичним центром «Олександрія», організували інформ-акцію «Скануй-подорожуй: Туристичні магніти Олександрії». тЦе акція-пошана, акція-привітання нашому рідному місту.

Олександрійцям та гостям міста організатори роздавали буклети, які пропонують добірку туристичних локацій Олександрії: від пожежної каланчі з годинником, Будинку Піщевича, Будинку Дмитра Чижевського до окраси міста – Олександрійського театру та затишного парку ім. Т.Шевченка.

Родзинкою є те, що крім світлин і короткої інформації, в буклеті вміщені QR-коди, відсканувавши які, можна перейти на Google-карту, щоб відразу прокласти маршрут і не витрачати час на пошук (для гостей міста!). А також детально дізнатися про історію виникнення старовинних будівель, про видатних олександрійців, які в різні часи творили історію нашої славної Олександрії.

Під час акції для дітлахів справжньою розвагою стала гра «Влуч у ціль». Малеча залюбки виконала вправу і отримала свій QR-код, розміщений на кульках, кольору гербу Олександрії, а найвлучніший щасливчик отримав в подарунок ще й м’яку іграшку (білого ведмедика).

Шановні олександрійці і гості міста, наша Олександрія може стати для вас відкриттям!

Подаруйте собі нові емоції, дозвольте собі відволіктися від повсякденного життя.

Від вас – лише час і бажання відкривати нові туристичні враження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.