Іграшка цікава, весела, забавна

Хтось уже почав готуватися до зустрічі Нового року? А ось користувачі бібліотеки – філії № 3 для дітей вже розпочали створювати атмосферу святковості в бібліотеці.

Новий рік – чарівне свято і хочеться, щоб воно запам’яталося надовго і було особливим. А що може бути найбільш красивим та чарівним, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку? Адже вона – королева Нового року. А її потрібно прикрашати по – особливому. І починати готувати ялинкові прикраси вже пора, адже до Нового року залишилось вже не так багато часу.

Діти активно підключилися до створення новорічних див – ялинкових прикрас «Іграшка цікава, весела, забавна». Чого тільки наші діти не вигадали для створення атмосфери чарівності, новорічної магії!

Виставка новорічних прикрас хизується сніговиками, кулями, витинанками, сніжинками, ангелочками, Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими чудовими іграшками. Кожен виріб – це своєрідний шедевр, створений руками талановитих дітей. Хлопчики і дівчатка проявили фантазію, вклали душу у свої вироби. Одним словом, діти проявили фантазію, креативність, сміливість. Здається, ще одна хвилина і новорічні прикраси оживуть і почнуть говорити своєю новорічною мовою, яка буде зрозумілою тільки для користувачів дитячої бібліотеки.

Сподіваємося, роботи наших юних читачів надихнуть і вас на створення ще більш цікавих новорічних прикрас, які нададуть святові незабутню атмосферу дива!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.