І знову в бібліотеці голосні читання

Одного разу Альберта Ейнштейна запитали, як ми можемо зробити наших дітей розумнішими.

Його відповідь була простою і мудрою: «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумні, сказав він, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими, читайте їм ще більше казок». Він розумів цінність читання та уяви.

Ми повинні читати вголос нашим дітям.

В перший день жовтня,до кімнати казок центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали учні групи продовженого дня Олександрійського колегіуму.

Зручно розмістившись на яскравих пуфах та іграшках, розпочали цікаву мандрівку сторінками книги «Казки доброї феї». До цієї збірки увійшли казки народів Європи, які рідко зустрічаються у традиційних збірках. Школярі познайомилися з незвичайними казковими істотами: ельфами, гномами, тролями та феями.

Перша казка, яку запропонував бібліотекар дітям для голосних читань називається «Три апельсини». Діти, разом із бібліотекарем та вихователями, по черзі читали цікаву розповідь. Прочитавши казку, всі присутні жваво її обговорювали, розповідали, що їм сподобалось, а що ні. Кожна дитина мала змогу поділитися особистими враженнями від прочитаного.

Час збіг непомітно. Домашнім завданням для дітей стало намалювати фею, яка найбільше сподобалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.