I model

Бути моделлю – мрія багатьох дівчат, які прагнуть, щоб їх врода була по-справжньому оцінена.

Протягом усього нашого життя ми вчимося. Спочатку вдома, потім у садочку, у школі, в університеті. Та школа моделей – це особливий вид навчання! В ній вчать впевненості, жіночності (а чоловіків мужності), вмінню доглядати за собою. Адже краса повинна бути не лише зовнішньою, а й внутрішньою! Саме з цією метою бібліотека для юнацтва організувала майстер-клас «I Model» з директором школи моделей «Інтрига» Наталією Біланюк для учнів Звенигородського ЗНЗ, що проходив в рамках Школи лідерів проекту «Добродій».

Зі слів самої директорки: «Навіть якщо кар’єра моделі не Ваше призначення, то знання й навички, отримані на заняттях, допоможуть стати більш привабливою, впевненою у собі та відкрити акторські здібності. А розпочинати працювати над цим потрібно з малку».

Юні учасники майстер-класу навчались мистецтву красивої ходи та постави, умінню рухатися на подіумі, практично відпрацьовували навики дефіле. Навіть, навчались акторській майстерності: створенню сценічного образу, передачі емоцій та почуттів, розвитку впевненості, творчого мислення та уяви.

Серед загальної кількості учасників майстер-класу, вже вході заходу, було виділено 5 найкращих юних моделей які, незважаючи на свій юний вік, поєднують в собі всі вище зазначені якості, якими повинна володіти справжня модель чи, навіть, просто леді.

Навчання такій витонченій майстерності додало впевненості в собі юним учасникам та запалило бажання самовдосконалення в цьому напрямку.

Навіть після закінчення майстер-класу юні учасники ще довго ділились своїми враженнями з однолітками та класними керівниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.