ГРУДНЕВІ СЕСІЇ В БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ ЮНАЦТВА ТРИВАЮТЬ

Протягом іспитового тижня 15 претендентів з Київської та Кіровоградської областей успішно склали іспити на визначення рівня володіння державною мовою в одному з пунктів іспитування.

Усі учасники іспиту вже знають свої результати, а тому чекають, поки буде згенеровано їх сертифікати на сторінці Національної комісії зі стандартів державної мови (https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/).

Для всіх, хто складатиме іспит, просимо врахувати додаткові обмеження: претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання ПОВНОГО курсу вакцинації – міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

Усіх зареєстрованих претендентів чекаємо у вівторок, середу, четвер о 10 год та 14 год за адресою: просп. Соборний, 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.