4

ГРА «КРАЇНА ГІДНОСТІ»

«Країна Гідності» – цікава, захоплива і, водночас, відповідальна гра.

Так зазначили самі учасники гри, вихованці Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю, які сьогодні відвідали бібліотеку для юнацтва і, користуючись нагодою, пограли в гру «Країна гідності».

На короткий час, кожен учасник побував у ролі члена парламенту, але не справжньої країни, а вигаданої однойменної країни – Країни Гідності. Граючи, вони приймали спільні рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. А добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнались про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Підсумовуючи результати гри, учасники зазначали, що вона вкрай пізнавальна та допомагає не тільки більше зрозуміти про соціальні права, а й сприяє розвитку навичок дискусії та аргументації.

І дійсно, гра «Країна Гідності» є дуже корисною, адже спонукає юних учасників до зростання громадянської активності щодо просування соціальних прав через дії різного масштабу на місцевому або ж національному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.