Гортаючи сторінки Конвенції ООН про права дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини.

Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Тому, 29 листопада бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна запросили учнів 2-3 класів групи продовженого дня Олександрійського навчально-виховного комплексу №17 на правовий діалог «Гортаючи сторінки Конвенції ООН про права дитини».

Проведений в бібліотеці захід допоміг школярам більше дізнатися про права людини, непримиримість до правопорушень, дисциплінованість, відповідальність, повагу до закону.

Запрошений на захід фахівець Олександрійського центру правової допомоги Анна Олексіївна Лунга-Лягуша своєю розповіддю стимулювала інтерес до здобуття правових знань, виконання своїх обов’язків.

Бібліотекар Галина Володимирівна Волкова розглянула з дітьми деякі ситуації порушення прав дітей в казках, підказала шляхи правильної поведінки.

Працівники бібліотеки та правознавець провели цікаві вікторини, змагання, ситуаційні ігри «Чарівна скринька», «Право-обов’язок», «З героями казок по статтях Конвенції», де дітлахи мали змогу активно проявити себе, виконуючи непрості завдання та відповідаючи на каверзні запитання по статтях Конвенції ООН про права дитини.

В ігровій формі діти закріпили нові знання та отримали пам’ятки про права і обов’язки, а найактивніший учасник – значок з емблемою Центру правової допомоги.

Завершився захід демонстрацією мультфільмів.

Мета правового діалогу з ігровими елементами полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.