1

Гордість Олександрії – Анатолій Кохан

Лікар, краєзнавець, журналіст, лауреат краєзнавчої премії імені В. Ястребова, почесний громадянин міста Олександрії, член Національної Спілки журналістів України.

Визнаний фахівець лікарської справи, автор краєзнавчих розвідок та книг, майстер епіграм та ліричних поезій і все це про одну людину – Анатолія Кохана. 14 листопада для членів громадської організації інвалідів «Віра» бібліотекарі Центральної міської бібліотеки провели краєзнавче ревю «Гордість Олександрії – Анатолій Кохан».

Присутні з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про лікарську майстерність Анатолія Ілліча, який врятував життя багатьом пацієнтам. Він знав і писав про історію нашого міста і був справжнім патріотом Олександрії. Його праця як лікаря, як краєзнавця – це нерукотворний пам’ятник видатній людині, яскравій особистості.

Захід супроводжувався презентацією «Анатолій Кохан – відомий лікар, краєзнавець, журналіст», яка допомогла присутнім краще пізнати життя і творчість відомого олександрійця.

Зустріч з членами громадської організації «Віра» пройшла в теплій, душевній атмосфері, і не залишила байдужим жодного з присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.