Гордість і слава України – олександрійські спортсмени

Бажаєте більше дізнатися про спортивну гордість рідної Олександрії? Якщо вас цікавить спортивна тематика – мерщій до центральної міської бібліотеки, де експонується виставка – фото-факт «Гордість і слава України – олександрійські спортсмени».

Представлені видання розповідають про славні спортивні традиції нашого міста та спортсменів Олександрії, які завжди брали активну участь у змаганнях на першість світу, Олімпійських іграх та змаганнях на першість України.

Олександрійці пишаються досягненнями Олімпійського чемпіона, шестиразового чемпіона світу і Європи зі спортивної гімнастики Григорія Місютіна; велогонщика, майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу Олександра Квачука; українського і радянського футболіста та футбольного тренера Миколи Латиша; майстра спорту з карате кіокушинкай Олександра Майгура; переможця і призера багатьох змагань з мотоспорту, Заслуженого тренера України В’ячеслава Чебишева; спортсмена-кіннотника, володаря трьох кубків СРСР, трьох кубків світу, багаторазового чемпіона і володаря кубка України Володимира Вощакіна.

Гордістю нашого міста є ПФК «Олександрія», футболісти якого дарують олександрійцям чесний та гарний футбол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.