Голодомор: помста за свободу

На колоску, звичайному і, водночас, дивовижному, сивому колоссі жита і золотому пшеничному з віку у вік трималася в Україні людська доля. За всіх часів і в усіх народів хліб вважався святим, був дорожчім за золото.

Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких трагедій, як Голодомор 1932-1933 років. Минуло понад 85 років, однак усіх пазлів страшної картини досі не складено. Ця трагедія завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Потрібно не тільки самим, а й підростаючому поколінню, молоді допомагати осмислити минуле, зрозуміти його, щоб ця історія ніколи не повторилася.

Тож, в цю скорботну дату, працівники бібліотеки для юнацтва разом з вихованцями Ліцею інформаційних технологій та учнями НВК №9 вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років під час вечору-реквієму «Голодомор: помста за свободу».

Бібліотекарі ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, поговорили про передумови створення штучного голоду в Україні.

Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду Українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.