Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни

Смуток огортає душу, коли осмислюєш рядки архівних документів або читаєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Саме з цією метою бібліотекар філії №2 залучила користувачів Інтернет-центру до участі в годині пам’яті жертв Голодомору «Голодомор – чорна сповідь моєї вітчизни».

Ведучі – найактивніші юні читачки книгозбірні – ознайомили присутніх із трагічними сторінками страшних подій української історії, а саме: фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.

Протягом усієї літературної частини заходу звучали вірші у виконанні учасників театрального гуртка місцевого будинку культури, музичні твори українських композиторів, приурочені цій сумній події.

Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Усі присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання, перед образом Святої Діви Марії запалили свічки, на столі на вишитому рушнику лежав хліб та колоски. За давньою українською традицією померлих поминають. Всім, хто був у читальній залі, було роздано печиво, цукерки.

Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «Пам’ять про голодні роки», під час якого бібліотекар ознайомила усіх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.