Годинку з бібліотекою наодинці

Напередодні свята, Всеукраїнського дня бібліотек, працівники бібліотеки-філії №10 вирішили влаштувати для учнів молодшого шкільного віку ЗНЗ№10 Релакс-dаy «Годинку з бібліотекою на одинці».

Чого тільки там не було. І екскурсії «Чарівниим будиночком», і «Явка з повинною» для боржників, і дегустація новинок «Соковиті книжкові смачнюльки» і фізкультхвилинки…

Пригоди дітлахів розпочалися одразу, як тільки вони відчиняли двері до бібліотеки. Їх зустріла бібліотекар з чарівною коробочкою, всередині якої знаходилася прекрасна квітка – семицвітна. Тільки от невдача, на ній не вистачало кількох пелюсток, їх викрала Капосна Вреднуля, і без них квітка не могла відкрити свої секрети наших юним гостям. Для того, щоб повернулися пелюстки на місце дітлахи повинні були відправитися в подорож по відділах бібліотеки, а щоб вони не загубилися, Капосна Вреднуля давала їм підказки. Діти познайомилися з роботою абонемента, читальної зали та Інтернет-центру; дізналися як записатися на той чи інший відділ, на який термін видаються книги, розташування книг на полицях, познайомилися з правила користування бібліотекою та правилами поведінки.

Найбільше малечі сподобалася віртуальна подорож по сторінках «Соковитих книжкових смачнюльок», бібліотекарі познайомили дітлахів із неймовірно новими та карколомними пригодами Пилососика Гоші, Асі та Соні в країні Скандинавії, Собачки Соні, Сімейства Ларсонів та інших.

Потім, квітка-бажання повернулася з усіма пелюстками. Та не все так просто. Як виявилося, кожна пелюстка, це чергові цікавинки для дітлахів. На них чекали: перегляд мультфільмів, проходження бібліотечного лабіринту, фізкультхвилинка, 10 правил читання книг і … домашнє завдання.

Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що провівши релакс-dаy з бібліотекою, вони отримали неймовірну насолоду та бажання завітати ще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.