1

Година застороги «Чорнобильський пил на роки опада» (До 33-річниці Чорнобильської трагедії)

33 роки тому, 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм та наслідки катастрофи, знайти коріння цього всенародного лиха, в центральній бібліотеці ім. О. Пушкіна для вихованців гімназії-інтернату – школи мистецтв пройшла година-засторога «Чорнобильський пил на роки опада». На зустріч були запрошені голова обласної організації Союз Чорнобиль України Людмила Комлєва, заступник голови міської організації спілка «Інвалідів Чорнобиля» м. Олександрія Володимир Уваров. Гості розповіли, як проходила ліквідація аварії на Чорнобильській АЕС та відповіли на численні запитання учнів. Інформація доповнювалась читанням поезій на чорнобильську тематику.

Присутні переглянули документальний фільм про основні події, які відбувалися під час аварії на ЧАЕС. Насамкінець бібліотекарі звернули увагу учнів на книжкову виставку–діалог «Біль твоєї землі, Україно», на якій представлені документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси, ілюстрації.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Низький уклін усім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і довіку збережеться в серцях майбутніх поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.