Година – спомин «Уклін живим, загиблим слава!»

У ці травневі дні весь світ відзначає хвилюючі дати: 8 Травня – День пам`яті та примирення, 9 Травня – День Перемоги.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

6 травня до абонементу центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна завітали вихованці гімназії – інтернат – школи мистецтв на годину – спомин «Уклін живим, загиблим слава!», щоб вшанувати пам`ять Героїв Другої світовій війни, закріпити ці пам`ятні дати в наших серцях.

Разом з бібліотекарем присутні пригадали жахливі сторінки історії, переглянули воєнну відеохроніку , прослухали пісні воєнної пори, а також згадали війну – ту , що зараз іде на сході. Сьогоднішня молодь прийняла естафету мужності та відданості Батьківщині від воїнів Великої Вітчизняної війни .

Доповнив захід фотоколаж « Зупинити на мить війну». Учні наглядно побачили страшні епізоди війни , познайомились з героями-визволителями, нашими земляками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.