Година спілкування з елементами тренінгу «Життя-це дар зумій його прожити»

Людське життя дається нам дивовижною квіткою, яка вранці вмивається росою, зустрічаючи новий день, ніжно простягає руки-пелюстки до сонця, щоб захистило її від усього злого й недоброго, а ввечері тихо й сумовито складає свою голівку до матері-землі, сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим.

Прекрасні слова, правда? І як хотілося б кожному з нас, щоб і життя наше було таким же прекрасним. Але як цього досягти?

Саме ці питання обговорювала бібліотекар центральної міської бібліотеки м. Олександрія з учнівською молоддю ліцею інформаційних технологій під час години спілкування з елементами тренінгу «Життя-це дар зумій його прожити».

Фахівець Олександрійського МЦ з надання БВПД Лунга-Лягуша А.О. в межах право просвітницького проекту «Я маю право!» проінформувала школярів про правила безпеки під час літніх канікул. В ході заходу обговорено як поводитися під час зустрічі з незнайомцями? Де та з якими небезпечними ситуаціями, ризиками та шкідливими наслідками може зіткнутися дитина під час зустрічі з незнайомцями? Яка відповідальність за незаконне позбавлення волі та викрадення людини, куди звертатися у таких випадках за допомогою.

Розмова вийшла цікава, щира, відверта. Словами Леонардо да Вінчі завершила зустріч провідний бібліотекар А. Кучинська: «Пам’ятай! Життя є дар, великий дар, і той, хто його не цінує, цього дарунка не заслуговує».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.