Година патріотичних почуттів «Перший день осені, ти незабутній!»

Веселим гамором, схвильовані і радісні, святково вдягнені, заповнили сектор абонемент центральної міської бібліотеки учні 10-го класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа».

Cимволічно, що в День знань перший урок для учнівської молоді проходить в стінах бібліотеки. Адже бібліотека – одна з найперших та найважливіших сходинок до Країни знань, книги, читання. 

Година патріотичних почуттів «Перший день осені, ти незабутній!», яка відбулася 2 вересня,  була присвячена проблемам збереження навколишнього середовища.

Дітям були запропоновані різні види екологічних ігор, зокрема: комунікативні, рольові, рухливі, ігри на розвиток емоційно-чуттєвої сфери. Використання їх дозволило в інтерактивній цікавій манері розкрити актуальні екологічні питання, розвивати кмітливість, увагу, пам’ять, спостережливість.

 Також учнівська молодь переглянула відео «Земля – наш спільний дім», «ТОП-10 екобрендів», про наслідки людської діяльності «Катаклізми за неділю з 16 по 22 серпня 2019 року». 

На завершення бібліотекар побажала всім присутнім  щасливої шкільної дороги і здобуття знань, які допоможуть нашій Україні міцно стати на ноги і зайняти достойне місце у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.