Година милосердя «І біль, і пам’ять, і тривога»

26-го квітня 1986 року відбулась страшна катастрофа в історії людства – вибух четвертого реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій – цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, для учнів 9-А класу НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ст. школа мистецтв» була проведена година милосердя «І біль, і пам’ять, і тривога».

Переглядаючи документальні відео – хроніки: «Чорнобиль. Хроніка подій», «Чорнобильська трагедія», «Перші ліквідатори аварії на ЧАЕС», учні ознайомилися з 33-х річними подіями давнини, вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, усвідомили масштаби чорнобильської трагедії та відчули гордість за свій народ, який ціною власного життя врятував світ.

Також, бібліотекар філії № 5 Н. В. Воробйова провела з присутніми вікторину «Чорнобиль не має минулого часу» і виявилось, що молодь хвилює дана тема.

Цікавою була дискусія «Чорнобиль – це хрест України», де відбулось гаряче обговорення:

– на які сфери життя сучасної людини, найбільше вплинула катастрофа?

– які історичні уроки ця трагедія залишила майбутнім поколінням?

– як цю біду людства використати на користь людству?

Пам’ять про трагедію залишиться незагоєною раною в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.