Гіацинти – весняні квіти

В неділю до ЦМБД ім. Ю.Гагаріна поспішають маленькі читачі на цікавий майстер-клас з виготовлення первоцвітів із гофрованого паперу «Гіацинти – весняні квіти».

Квіти з паперу приємно не тільки бачити, але і робити своїми руками. До того ж, вони мають кілька переваг над своїми природними аналогами — вони набагато більш доступні і довговічні.

Навесні усе оживає … Зацвітають первоцвіти. На початку заходу бібліотекар розповіла про перші квіти, які проростають з-під снігу, їх цінність, чому не можна їх зривати, також дітвора послухала розповідь про Червону книгу України, її роль та значення.

Потім дітлахи мали можливість виготовити гіацинт власноруч. Для роботи знадобилося: гофрований папір, ножиці, шпажки та клейка стрічка.

В процесі роботи бібліотекар розповідала малечі про квіти-гіацинти, зокрема наголосили на тому, що це квітка любові, щастя, вірності і, на жаль, … скорботи. У грецькій мові «гіацинт» означає «квітка дощів», але греки одночасно називали його квіткою смутку, а ще квіткою пам’яті про Гіацинта – улюбленця бога Аполлона.

Діти з натхненням створювали з паперу об’ємну квітку. Своїми «маленькими шедеврами» всі залишилися задоволені і чекають наступної зустрічі у бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.