Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану – в небо

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.

Тому в бібліотеці-філії №5 в пам’ять про полеглих за майбутнє України була проведена година слави «Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану – в небо».

На заході були присутні учні Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей». Бібліотекар нагадала присутнім про героїчні події тих «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами.

Учні переглянули документальні відео: «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані, з відео «Революція Гідності та Свободи: як це було…» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

В кінці заходу бібліотекар на згадку роздала учням янголів, зроблені з паперу маленькими читачами бібліотеки, як символ пам’яті тих трагічних подій.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.