Герої нашого часу

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи, встановлений відповідно до Указу Президента України.

Метою свята є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013-лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

З нагоди пам’ятної дати в бібліотеці-філії №2 організовано панораму гідності «Герої нашого часу», на яку були запрошені користувачі бібліотеки. Ведучі Колеснікова Даша та Димчук Аліса розповіли присутнім про події цих років та побажали всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. До уваги дітей була представлена пісня «Маленький Козак» у виконанні Богдана Буткеєва.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.