Герої літературних творів на шаховій дошці

Вирує Всеукраїнський тиждень дитячого читання і у бібліотеці-філії №3 для дітей! Це свято тих, хто творить книгу, і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів!

Головними дієвими особами бібліо-фольк-party «Герої літературних творів на шаховій дошці» стали маленькі читайлики і їх улюблені книги. А ще їх всіх об’єднало незвичне хобі – шахи! До речі, ця стародавня гра знову стає надзвичайно популярною! Діти прораховують ситуацію наперед, навчаються логічно мислити, стають розумнішими!

Перше, що мали зробити учасники, це правильно розмістити фігури на дошці, і пригадати героїв за сюжетами дитячих казок, розповісти цікавий епізод з улюбленої книги, рекомендувати книгу так, щоб її захотіли прочитати якомога більше читачів.

А що може бути цікавіше ніж занурення у чарівний світ разом із героями книги в костюмованому фіналі? На переможців чекав не менш творчий і цікавий другий етап, де вони з захопленням осягали таємниці шахового королівства. Представляли своїх літературних героїв, даючи правильні відповіді на загадки та прислів’я.

Свято створило у бібліотеці атмосферу радісного спілкування з книгою, де кожен маленький читач відчув себе бажаним гостем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.