Hello, Купідон

14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина.

З нагоди цього романтичного свята в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна вирувала гарна атмосфера, оскільки вона була прикрашена різноманітними символами кохання: сердечками, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім читачам нашої книгозбірні. А в фойє креативні бібліотекарі облаштували місце для фотосесій – фотозону «Love is».

15 лютого з нагоди романтичного свята бібліотекарі влаштували тінейджерську тусовку «Hello, Купідон» для шестикласників Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат, школа мистецтв) м. Олександрії. Це вперше працівники дитячої бібліотеки завітали до навчального закладу, і були приємно вражені прийомом.

В класі вирувала гарна, святкова атмосфера. Спілкуючись з дітьми, з’ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітей. Бібліотекарі познайомили їх з історією виникнення свята та традиціями його святкування в різних країнах світу.

Під час заходу організатори намагалися з’ясувати: хто ж все-таки дотепніший та розважливіший – дівчата чи хлопці? З неабияким захопленням та ентузіазмом школярі брали участь в конкурсах: «Доріжка ласкавих слів», «Корпоратив», «Логіка», «Вірю-Не вірю». Найбільш хвилюючим виявився заключний конкурс під назвою «Хто фартовіший», де всі присутні, по черзі мали втримати рівновагу Вежі.

Неймовірно теплою та веселою виявилася зустріч. Домовилися і надалі про співпрацю. Фото на згадку стало логічним завершенням свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.