Heals-батл «Здоровим бути здорово»

Заряд позитиву, спортивну розрядку та неймовірні емоції можна отримати лише від спорту! Лише змагання, жага до перемоги та самовдосконалення надихає кожного з нас на віру в себе та рішучі дії! А найбільшим плюсом занять спортом є, звичайно, міцне здоров’я. Адже не дарма, кожного разу, вітаючи зі святами одне одного, в першу чергу ми бажаємо саме здоров’я!

Тож, працівники бібліотеки для юнацтва, скориставшись нагодою святкування Всеукраїнського Дня здоров’я, запросили вихованців Ліцею інформаційних технологій весело та з користю для здоров’я провести час! Вирішивши відійти від банальних нудних лекцій, влаштували Heals-батл «Здоровим бути здорово». Молодь з великою радістю прийняла виклик та розпочала «здорові» змагання між собою. Наввипередки брали участь у конкурсах, аби похизуватись своїми фізичними даними та просто пограти з друзями. Протягом спільного святкування встигли все: потренувати гарну осанку, наїстися вітамінів, побігати з м’ячем та з умовним градусником. Не оминули всіма улюблену гру «Показуха», де всі бажаючи мали змогу продемонструвати різні види спорту без слів, а лише жестами.

«День здоров’я» пройшов дуже яскраво, в позитивній атмосфері та з веселим сміхом! Навіть по закінченню, ніхто не хотів розходитись, а ще довго танцювали та фотографувалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.