Halloween по-українськи

31 жовтня у багатьох країнах світу відзначають стародавнє свято – Хелловін.

Щоправда, стародавнього в ньому лишились назва та страшні образи, які люди приміряють на себе. Переддень Дня усіх Святих – це веселий карнавал, сповнений всіляких розваг, оригінальних костюмів та смаколиків. А коли свято влаштовують бібліотекарі, то обов’язково буде присутня казка, чарівна історія, яка неодмінно завершиться добре.

Працівники Центральної міської бібліотеки для дітей організували дитяче свято, присвячене Хелловіну, де окрім традиційного карнавалу та розваг, дітлахи мали змогу проявити свої творчі здібності. Напередодні свята бібліотека оголосила конкурс на найоригінальніший «ліхтарик Джека», а сьогодні, на святі було нагороджено учасників. Окрім традиційних кабаків, учасники конкурсу використовували папір, пластик, губки, стрази, пір’я, тощо.

Для написання сценарію було використано український анімаційний фільм «Бабай», твори Отфріда Пройслера «Маленька відьмочка» та Шарля Перро «Спляча красуня». Цього року на широкі екрани вийшла друга частина фантастичного фільму «Чаклунка», тож до бібліотеки також завітала Малефісента.

Під час самого свята діти розгадували загадки, активно брали участь в різноманітних рухливих іграх: «Перегони на мітлах», «Нагодуй монстра», «Розмалюй скелет», «Руки-ножиці». Запальні танці та «грибочки» від Відьмочки стали завершенням цьогорічної хелловінської magic-вечірки. На свято не всі прийшли в карнавальних костюмах. Враховуючи це, бібліотекарі організували фотозону з різноманітними масками та атрибутами свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.