Галявина добра та ввічливості

Діти, в силу віку, недооцінюють роль та значення етикету в нашому житті. Але етикетні правила — це маленькі цеглинки, з яких складаються імідж, репутація людини.

Іноді етикетні тонкощі дратують, але водночас вони допомагають висловлювати почуття поваги і симпатії.

Тому, щоб перевірити наскільки діти ознайомлені з вимогами сучасного етикету в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна відбулася етикет-гра «Галявина добра та ввічливості». Користувачі бібліотеки були запрошені в товариське коло друзів, де вони мали змогу поспілкуватися з бібліотекарем та між собою. Діти розповідали кумедні історії зі шкільного життя на тему етикету, грали в ігри «Кулька-говорунка», «Вежа ввічливості». Цікавою для дітей стала рольова гра, де вони змогли за допомогою ляльок (Мальвіни та Буратіно) відтворити різні життєві ситуації.

Досить позитивною та емоційною виявилась ця зустріч. Кожен з присутніх поділився своїми думками та переживаннями. Було згадано про телефонний етикет, етикет онлайн спілкування… Говорячи про правила поводження в кінотеатрах, було запропоновано пограти в гру «Мій улюблений фільм». Всі по черзі називали улюблений фільм чи мультфільм та розкрити його суть. Загалом підсумовуючи зустріч, хочеться зауважити, що діти знають правила етикету, але інколи забувають ними користуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.