Година скорботи «А сотню вже зустріли небеса …»

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.

Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

18 лютого працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна запросили дев’ятикласників ОНВК №17 на годину скорботи «А сотню вже зустріли небеса …». Гаслом заходу стали слова: «Моя хата не скраю, тому і вмираю я за Україну, її честь та славу».

Бібліотекарі переповіли присутнім про страшні події, які відбувалися на Євромайдані у лютому 2014 року, пройшли всі етапи Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів. Також, учні прослухали гімн Небесної сотні «Плине кача» та пісню «Мамо, не плач», переглянули відеофільми «98 днів революції Гідності», «Пам’яті Небесної Сотні». В очах дітей блищали сльози. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної держави люди.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Відповідно темі заходу було підготовлено викладку літератури.

Герої не вмирають! Вони завше житимуть у наших серцях!

Загиблі хлопці віддали свої життя за всіх нас.

Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди! Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.