Фолькльорно-сімейне свято

Чудового осіннього дня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна вдруге відбулося фолькльорно-сімейне свято «Шануймося, бо ми того варті», в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

До них завітали особливі дітки – діти з інвалідністю міської громадської організації інвалідів «Віра» та їх батьки. Кількість дітей, що відвідали захід, близько 40.

Мета полягала в тому, щоб подарувати справжнє веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Бібліотекарі хотіли, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них!

Чудова сімейна казка з веселими іграми допомогла дітям з особливими потребами отримати заряд оптимізму та бадьорості.

Дітей розважали герої українських народних казок, – хлопчик богатирської сили Котигорошко, дівчинка Василинка та підступний Змій. Кумедні, рухливі та неймовірно цікаві конкурси відбувалися протягом всього свята. Це і «Влучний стрілець», і «Переправа», і «Лагідні слова», і «Народ скаже, як зав’яже», і «Захисти браму», і «Як ти знаєш свою дитину», і ще безліч інших… Також звучали українські народні пісні у виконанні дітлахів, запальний український гопак повів усіх у веселий танок. А від віршів, які виконували діти, у батьків на очах з’являлися сльози.

«Я люблю сім’ю, маму, тата, Україну» — такими є зізнання маленьких гостей свята. А ось – побажання, що прозвучало від Катерини Кулішової: «Я найбільше хочу таке зробити, щоб були щасливі усі на світі діти». Так, ці хлопчики і дівчатка мріють бути щасливими і здоровими, як і всі діти на світі.

Ну, яке ж це свято без “смачної” каші? На завершення заходу дітей та їх батьків організатори пригостили козацькою кашею і узваром.

Атмосфера сімейного свята добра, любові, відкритості зачарувала всіх присутніх. Кожна мама і кожна дитина отримали задоволення та позитивні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.