Фіксики рекомендують

Нолик, як і звичайна сучасна дитина, дуже любить комікси, і не тільки тому, що книги-комікси можуть допомогти стати завзятим читачем, а й тому, що можна перетворитися на мандрівника у світ безмежних знань та неперевершених відкриттів.

Сюжет коміксів зазвичай ґрунтується на дії. Персонажі постійно перебувають у русі. Тут рідко трапляються епізоди, де герой спить чи просто байдикує. Персонажі безперервно щось обговорюють, розповідають, про щось інформують, щось обіцяють, забороняють… Тому Нолик, читаючи комікси, не нудьгував, а навпаки — із захопленням стежив за перебігом подій.

Видавництво «Ірбіс-Комікси» розпочало видання в Україні світового бестселера – комікса про пригоди Джеронімо Стілтона, головного редактора газети «Гризун». Він разом зі своєю родиною подорожує в часі на Супермишині та прагне перешкодити котам-піратам змінити хід історичних подій. У кожній книзі діти разом із головними героями досліджують нову історичну подію, наприклад, будівництво Ейфелевої вежі чи Колізею, знайомляться з відомими особистостями минулого — Моцартом, Марко Поло, Колумбом… І всі ці історії подано в малюнках!

Ще однією популярною у цілому світі серією коміксів є комікси про пригоди Смурфиків. Ці книги-комікси мають надзвичайно яскраві, гарні ілюстрації, а пригоди кумедних Смурфів – дуже веселі, смішні та сповнені оптимізму. Читаючи ці книги, діти ніби й справді потрапляють у містечко до невгамовних бешкетників, починають ніби проживати у мультику, тут здійснюються мрії, адже для дитячої фантазії немає меж. Чудові ілюстрації ще більше підживлюють нескінченну дитячу уяву.

Ну що, цікаво? Тож мерщій до бібліотеки!

Нолик рекомендує!…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.