1

Фетрова брошка

Брошка – це не просто красивий аксесуар, а й атрибут самовираження, стильна прикраса для радості і настрою.

Це може бути і особливий подарунок, свого роду послання, коли хочеться поділитися емоціями та пам’ятними спогадами.

26 серпня на майстер-клас з виготовлення брошки-квітки з фетру до Центральної міської бібліотеки завітали усі охочі навчитись створювати ці чудові вироби.

В Студії дизайну та краси «Креатив» у дружньому колі та з гарним настроєм присутні під керівництвом бібліотекаря крок за кроком, створили свої красиві та ошатні прикраси, які будуть носити із задоволенням.

До речі, час пройшов швидко і непомітно.

Беріть приклад з нас: присвятіть пару годин рукоділлю, і ваша колекція аксесуарів поповниться елегантною брошкою!

Запрошуємо усіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи з виготовлення брошки з фетру, які будуть проходити протягом серпня 2021 року щочетверга о 15:00 в Центральній міській бібліотеці.

На наших заняттях ви гарантовано отримаєте задоволення від приємного спілкування, гарний настрій, і головне, практичні знання з виготовлення унікальної та неповторної брошки у вигляді квітки!

Тож, не баріться, а попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати власноруч неповторну авторську прикрасу для одягу. З собою мати гарний настрій та маску.

Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.