1

Фестиваль майстер-класів

«Неймовірна Олександрія» ˗ forever!!!

30-річчя Незалежності України олександрійці святкують разом з бібліотеками Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи! Фестиваль майстер-класів «Неймовірна Олександрія» об’єднав різні покоління родин: дітки з матусями, татусями, бабусями, дідусям, братиками та сестричками з радістю приєдналися до нашого містечка бібліомайстринь!

Вишикувалися черги бажаючих безкоштовно навчитися власноруч створювати чудові речі: патріотичне серце з фетру, лапки безпеки зі світловідбиваючих елементів для шкільного рюкзака, патріотичні брошки «Трояндова Олександрія», рухливого метелика, патріотичні браслети, яскраві брелоки, свічки з вощини, картини з кавових зерен та багато іншого.

А святковий аквагрим, повітряні малюнки 3-D ручками та вироби з кінетичного піску для наймолодших викликали справжнісінький бум!

Стало зрозуміло, що дорослі і маленькі містяни дуже творчі, талановиті та дружні! Варто було лише подивитися на їхні обличчя – усміхнені, осяяні натхненням, щасливі!

Малеча досхочу розважалася на імітованій зеленій галявинці, створеній для них біля центральної бібліотеки. Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей та філії №3 для дітей, які в нашій громаді вже далеко не вперше виступають в ролі аніматорів, подарували діткам веселу розважальну програму, веселощі та гарний настрій.

Бібліотекарі – надзвичайні! Немає того, чого б вони не вміли! А якщо і не вміють – швидко навчаться, щоб радувати містян і приносити позитивні емоції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.