Фестиваль майстер-класів «Різнобарв’я талантів»

Наше місто Олександрія дуже щедре на талановитих і обдарованих людей.

24 серпня, саме в День народження України, відбувся Фестиваль майстер-класів «Різнобарв’я талантів» для олександрійців та гостей міста. Організатори – бібліотекарі Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи під керівництвом команди проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом , підготували для городян справжнє свято з безліччю розважальних і пізнавальних локацій.

На відвідувачів чекали майстер-класи з плетіння патріотичного браслету, розпису по каменю, плетіння волосся, виготовлення іграшки-антистрес, малювання аква-гриму, виготовлення картин в техніці кінусайга та інші.

Бібліотекарі знайомили олександрійців з популярною грою «Світ громад», з курсами «Основи комп’ютерної грамотності», «Англійська для дорослих»….

А куточок «живої» бібліотеки став найкращим розважальним елеметном для найменших олександрійців, де можна було і книгу почитати, і з клоунами погратися, і навчитися справжньому мистецтву лялькового театру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.