Фестиваль аква-фарб «Youth Day»

Невдовзі свято − День молоді. Більшість з нас знають, що це чудове свято відзначають в останню неділю червня.

Молодь завжди прагне відсвяткувати його так, щоб довго пам’яталося. Тому, бібліотека для юнацтва вирішила влаштувати їм незабутнє свято − фестиваль аква-фарб «Youth Day». Бібліотекарі запросили взяти участь у фестивалі найдрайвовішу, найактивнішу, найвеселішу та найпозитивнішу молодь (вихованців Ліцею інформаційних технологій, НВК №9 та Недогарського ЗНЗ).

Зараз в них найкращий період життя! Їм усе цікаво, є багато енергії, планів! Але одночасно, їх життя і заповнене всілякими проблемами, турботами, думками про іспити. Тож, працівники бібліотеки вирішили розбавити його неймовірною веселкою фарб та гарненько розважити. Молодь із задоволенням поринула у розмаїття кольорів під час конкурсів: «Аква-тату», «Першовідкривач», «Цілковите перевтілення», «Хто це?», «Творчий бум» та «Міні арт-квест».

Весело граючи фарбами, присутні малювали не лише пензликами, а й створювали неперевершені шедеври лише дотиками пальців. Кожен з конкурсів дав змогу як команді, так і кожному учаснику окремо, розкрити свій творчий потенціал, фантазію та креативний підхід.

Від початку і до самого кінця фестивалю, зал заполонили веселий сміх, цікаві вигадані історії, яскраві малюнки та приємна дружня атмосфера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.