1

Фестиваль «Повір у себе» знову скликав друзів

«Повір в себе» – це важливі слова у житті кожної людини.

Вір в себе та у свої сили! Саме цьому вчить фестиваль творчості «Повір у себе».

Вже стало доброю традицією щорічно збиратися у тісному колі, щоб разом у святковій атмосфері ділитися своїми досягненнями та здібностями, підтримувати один одного, розвивати таланти і бути просто щасливими.

Саме тому, 8 листопада, працівники Центральної міської бібліотеки для дітей спільно з Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участю міського громадського об’єднання інвалідів дитинства, загального захворювання, інвалідів праці «Віра», організували фестиваль творчості.

На свято до дітей завітали казкові герої: добра фея Афелія, шкільний розбишака Петрик, король Дроздобород, Золота Рибка та мудра Василинка. Вони розгадували з малечею загадки та ребуси, грали в рухливі та інтелектуальні ігри.

Під час Фестивалю діти з інвалідністю, долаючи страх та сором’язливість, адже більшість із них вперше виступають на сцені, майстерно виступали під час гри «Веселий оркестр». Діти дивували присутніх своїми співочими, танцювальними та акторськими талантами, за що отримували бурхливі овації. Серед яскравих виступів особливих дітей хочеться відзначити Емілію Дудкіну, Ніколь Гулякевич, Таісію Волошину, Мішу Слівець, Артема Залевського, Каріну Вабищевич, Анастасію Козлову, Анну Орьол, Владлена Анісімова, Ігоря та Женю Гажали…

Міський інклюзивний фестиваль «Повір у себе» для особливих діток, де кожен з них може продемонструвати свої таланти, вміння та надихнутися на нові звершення. А натхнення було від кого черпати. Це бібліотекар Павло Ковальов, який порадував всіх прекрасним виконанням пісні Ю.Шатунова «Дитинство». Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні номери представили вихованці хореографічних та вокальних гуртків міста: студія східного танцю «Надіна» (керівник Надія Лінкевич), дитячий театр мод (керівник Олена Лафа), вокальний гурток «Зоряний шлях» (керівник Анастасія Онопа).

Присутні у залі гучними оплесками дякували й підтримували учасників.

На завершення фестивалю всі дітки отримали солодкі подарунки від міського голови С. Цапюка.

Участь у фестивалі «Повір у себе» залишила у серцях дітей та їх батьків багато вражень. Фестиваль – це одна велика родина! Стільки щастя, позитивних емоцій, радості! Це просто планета щастя!

Міський інклюзивний фестиваль дитячої творчості відбувся в рамках реалізації Проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.