2

Фарбо-терапія Намалюй гарний настрій

Чи вмієте ви фантазувати? Адже світ мрій яскравий, кольоровий та наповнений добротою. Якщо політ мрій нескінченний, то нафантазувати справжній гарний настрій цілком реально. В цьому переконалися діти пришкільного літнього табору «Непосиди happy time». Сьогодні, на сеансі фарбо-терапії «Намалюй гарний настрій», що відбувся у бібліотеці-філії № 10, діти вивчали ази техніки «Розпис на камені».

Завдяки простим прийомам та винахідливості – отримали колекцію гарного настрою, експонатами якої стали: веселі смайлики, лайки, різнобарвні сердечка, приваблива веселка, літній лужок,безліч милих «тваринок»: котиків, собачок, доброго крокодильчика, чарівну черепаху та мудрі сови.

На другу частину фарбо-терапії завітали дітлахи молодшої ланки пришкільного табору, які спробували себе у 3Д-моделюванні. Вони малювали 3-д ручками: кольорові квіти, сердечки, спінери, велосипед і кумедні пандочки. Але це ще не все. На веселу компанію чекав сюрприз – тату шоколадною фарбою.

Гарний настрій та позитив отримали всі, адже як сказали діти – це так просто: малювати та ділитися гарним настроєм! Тому мрійте, фантазуйте та отримуйте від цього величезне задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.