1

Family battle

На сьогоднішній день сім’я дуже рідко збирається разом. Тато, мама та діти рідко спілкуються, рідко гуляють та проводять спільно своє дозвілля.

Кожен – у своєму смартфоні, комп’ютері чи планшеті. Але так тривати довго не може, це роз’єднує членів родин, охолоджує стосунки. Яка ж це сім’я, якщо батьки та діти разом не гуляють, не дивляться фільми та мультфільми, не цікавляться інтересами один одного? Комусь потрібно змінювати цю негативну ситуацію на краще. Тож за справу взялися працівники бібліотеки для юнацтва, які влаштували Family-battle, мета якого – зробити сім’ї дружніми та згуртованими.

Головні ведучі Фіксік та Мінні Маус розпочали захід з невеличких анкет, де у жартівливій формі батьки та діти мали змогу дізнатися про інтереси та вподобання один одного. Добряче розважились та насміялись під час конкурсів «Лімбо», «Знайди предмет» та «Зніми прищепки». А конкурси «Я так бачу» та «Нагодуй мене» дали змогу наосліп пізнавати один одного, і щоб заробити гарні бали, потрібно було уважніше прислуховуватися один до одного. Ну і, звісно ж, не тільки заробляли бали, а ще й просто відпочивали та гралися протягом таких рухавок як «Мавпа, слон, орел» та «Сороколапка». Веселий сміх та сяючі очі дітей тільки додавали наснаги, енергії, створювали дружню атмосферу. Закінчився Family-battle нагородженнями, врученням призів та яскравою, незабутньою фотосесією.

Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.