Етно-бібліо-пікнік «Жива вода Купальської ночі»

З 6 на 7 липня святкується одне із найколоритніших та найцікавіших свят – свято Івана Купала.

5 липня 2020 року в Купальський водограй занурилися маленькі користувачі центральної міської бібліотеки для дітей під час етно-бібліо-пікніка «Жива вода Купальської ночі».

Вони дізналися про символи та обряди свята, про Купалу і Марену, плели красиві вінки.

Купальський вінок був обов’язковим атрибутом купальських ігор. Виготовлявся зі свіжої зелені та квітів до початку святкування біля багаття. Тож дітлахи мали змогу показати свою майстерність, із задоволенням взявшись до справи.

Весело і цікаво на було бібліотечному майданчику: плели вінки, розповідали різні бувальщини та легенди про свято Івана Купала, згадали лікарські рослини та рослини – символи України. Кожен вінок був гарний та неповторний, як і самі діти. А Купальські пісні, які звучали під час заходу, ще більше піднімали настрій маленьким читачам.

Задоволені своєю роботою усі учасники етно-бібліо-пікніка взяли участь у іграх, розвагах, дотримуючись санітарно-гігієничних умов під час карантину.

Це свято подарувало читачам піднесений настрій, багато позитивних емоцій та збагатило новими знаннями про добрі традиції наших предків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.