Екскурсія “Перші кроки до бібліотеки”

Перший сніжок вранці порадував мешканців Олександрії.

А вихованці молодшої групи «Дзвіночок» дитячого садка № 2 на своїх чобітках принесли його до бібліотеки-філії №12, куди завітали вперше в своєму житті. Знайомство з книгарнею стало справжнім святом для діточок і працівників бібліотеки.

Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжечками та журналами, наперебій відгадували загадки. З великим задоволенням грали в ігри та фантазували під час створення казкового групового малюнку, на якому їм запропонували зобразити все, що забажається. Спільними зусиллями дітлахи створили картину, на якій з’явилися машинки, літаки, роботи, сніжинки, сніговики, казкові будинки. Знайомство з роботом, який вміє посміхатися, сердитись, сумувати, рухатись та танцювати дуже зацікавило маленьких хлопчиків та дівчаток. А також бібліотекарі передали дітлахам вітамінний подарунок у вигляді соковитих яблучок від казкового їжачка.

Зустріч промайнула дуже швидко, з запалом ділилися враженнями дітлахи один з одним та понесли гарні враження від зустрічі в свої родини. Чекаємо маленьких «почитайликів» на гостину знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.