Екскурсія до бібліотеки дітей 2-х класів

Літні канікули дають дітям безліч вільного часу для відпочинку і розвитку. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Літо – це найкраща пора, коли діти мають чудову нагоду поринути у світ літератури, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання.

З початку роботи літнього пришкільного табору оздоровлення та відпочинку бібліотека підключилися до їх виховної та освітньої діяльності. Було заплановано багато заходів щодо популяризації книги, залученню до читання дітей усіх вікових категорій, усіх інтересів.

Перше, що організовано і пройшло в бібліотеці-філії №2 це – пізнавально-оглядова екскурсія під назвою «Подорож до країни книги». До бібліотеки завітали два загони дітей з літнього табору відпочинку що при НВК «ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ» разом зі своїми вчителями . Екскурсію провела бібліотекар, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу переглянути книги та журнали. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.