Екскурсія бібліотекою: перші кроки до успіху

25 жовтня студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв відвідали центральну міську бібліотеку для дітей.

В ході екскурсії присутні почули історію бібліотеки, дізналися про основні показники її роботи та сучасні можливості, ознайомилися з книжковими фондами.

Лариса Овдієнко, як головний гід, розповідала про бібліотеку (у фонді якої зберігається близько 70 тис. прим.), провела студентів залами та пояснила специфіку роботи кожного відділу і його можливості.

А ще майбутні бібліотекарі, поспілкувавшись із завідувачками методичного відділу та відділу комплектування, організації, обробки та використання єдиного фонду Олександрійської міської ЦБС, дізналися їх основні завдання, особливості функціонування.

Світ книг відкривався перед молоддю, яка зробила перший крок до успішної кар’єри та бажає підтвердити постулат часу: людина XXI століття – це людина з широким кругозором, багатим внутрішнім світом, культурна та інтелігентна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.